MÖBLER / Bord / Sybord 13857306
nr 1385 7306
Sybord
lyrformad fot, 1800-tal, mahogny. Bredd: 60 cm. Djup: 40 cm. Höjd: 72 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:16:30
350 kr
Sybord
Kondition: slitage, skador
nr 1385 7306
Sybord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 22 mars 2021 |